http://deada.i2p/b/catalog.html
R: 17 / I: 2 Ще один прогрів https://shtab.info/news/hantavirus-znykli-virusni-zrazky/ https://rezonans-info.com/news/121898/amp Як вважаєте, чи справді тут в нас корона 2.0 чи це буде ненадовго, принаймні в масовій свідомості? Гої ж не настільки наївні, щоб нічого не запідозрити? Also, хлопці, якщо є яка цікава інфа (бажано з англомовних джерел), кидайте сюди please.