http://git.tuvimen.i2p/forumscraper/tree/examples/smf/1/b-76edbda2091445cd8fc5d850cd1e77f3e55732847e2686234242035aa6ef9a8c
PHPSESSID=cd03f3e536489232e9f9f1bc8d90fb46&topic=5574.msg86563#new",
"title": "Odp: Koleje wąskotorowe ...",
"date": "16 Kwietnia 2025, 21:39:51"
}
},
{
"childboards": [],
"state": "Brak nowych wiadomości",
"link": "http://750mm.pl/index.php?PHPSESSID=cd03f3e536489232e9f9f1bc8d90fb46&board=8.0",
"name": "Wąski tor za granicą",
"description": "",
"moderators": [],
...